BEZPŁATNA OFERTA UBEZPIECZENIA


Pracując bądź prowadząc działalność w Niemczech, może się zdarzyć, że będziesz zmuszona/zmuszony do skorzystania z Niemieckiej służby zdrowia. Niemiecka opieka zdrowotna jest jedną z najlepszych na świecie, a w parze z wysoką jakością idzie również wysoka cena.

Koszty leczenia pokrywa ubezpieczenie, dlatego tak istotne jest posiadanie go. Nawet krótki pobyt w szpitalu może spowodować, że do kraju wrócimy z „pustymi kieszeniami”, zamiast z portfelem wypełnionym gotówką. Ponadto posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech jest obowiązkiem oraz warunkiem otrzymania prawa pobytu.

Swoje zdrowie można zabezpieczyć na dwa sposoby. Za pomocą Państwowego ubezpieczenia zdrowotnego, jak również za pomocą prywatnego ubezpieczenia.
W Państwowym ubezpieczeniu zdrowotnym to lekarz wysyła rachunek bezpośrednio do ubezpieczyciela, dzięki czemu masz spokojną głowę i pewność, że koszty leczenia zostaną pokryte a ty zapłacisz tylko 10 euro za pierwszą wizytę u lekarza w kwartale.

Jeżeli jesteś ubezpieczony w prywatnej firmie,  wizytę u lekarza pokrywasz z własnej kieszeni, następnie zwracasz się do zakładu ubezpieczeń o zwrot kosztów leczenia.
Zdarza się, że niektórzy lekarze przyjmują tylko i wyłącznie pacjentów którzy są ubezpieczeni prywatnie, w związku z czym jeżeli posiadasz ubezpieczenie Państwowe, idąc do takiego lekarza, koszty leczenia pokryjesz z własnych pieniędzy, bez możliwości zwrotu kosztów.

Pobyt w szpitalu jest bezpłatny tylko dla niektórych pacjentów, ubezpieczonych w prywatnych firmach. Objęci państwowym ubezpieczeniem będą musieli zapłacić za pierwsze 14 dni pobytu w szpitalu (opłata rozliczana w cyklu dziennym).
Jeśli nie masz pewności czy Twoje ubezpieczenie pokrywa wszystkie koszty, masz wątpliwości co do wybranej taryfy - skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać - bezpłatnie - korzystną oraz dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę.

Ewelina Szcześniewska
Mobil: 015738137989
Tel.:065979026206
Fax: 065169976256

E-Mail: e.szczesniewska@office-pro.eu

Römerwall 16 D-54584 Jünkerath,

Schönbornstraße 1 D-54295 Trier,

Graeffstraße 5 D-50823 Köln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz